Naš klub na Rotari Institutu u Pragu

30. septembra 2021.

Multizonski Rotari Institut, najvažniji regionalni edukativni događaj, održan je u Pragu od 17. do 19. septembra. Naš klub je predstavljao naš čarter predsednik, i dolazeći Guverner našeg Distrikta Nikola Božić. Na Rotari institutu je uvek dobra prilika slušati kao predavače senior lidere Rotari organizacije iz celog sveta, na temu Rotari Fondacije, razvoja organizacije, ostvarenja humanitarnih i liderskih ciljeva,…

Istovremeno ovakvi događaji su prilika za ponovni susret sa prijateljima u Rotariju iz celog sveta, upoznavanje novih, i povezivanju za podršku budućim zajedničkim projektima. U okviru programa bila je organizovana i Major Donor večera na kojoj su predstavljeni svi novi dobitnici ovog Rotari priznanja, među kojima je bio i DGE Nikola Božić, a kojima je nagrade uručio sam predsednik RI Shekhar Mehta. Samom Institutu prethodio je dvodnevni događaj GETS – trening za dolazeće guvernere kojima je naš Nikola takođe prisustvovao.