Guvernerska primopredaja

1. jula 2020.

Dragi Rotarijanci i prijatelji,

Juče je u Sremskoj Mitrovici obavljena primopredaja dužnosti između sadašnje Guvernerke Distrikta2483 Ljiljane Lainović i novog Guvernera Danila Ljevnaića.

Danilo Ljevnaić je dugogodišnji član Rotari kluba u Sremskoj Mitrovici. Obavljaće Guvernersku dužnost naredne Rotarijanske godine do 1.7.2021.

Druženju je prisustvovalo preko 200 članova svih Rotari klubova iz Srbije i Crne Gore, kao i prijatelja. Nažalost, zbog zatvorenih međunarodnih graničnih prelaza, kao i pojačanja prvog talasa epidemije Covid-19, izostala je poseta Rotari klubova iz regiona, kao i slabija poseta od domaćih klubova.

Iz Rotari E – Kluba svečanosti je prisustvovao naš osnivač kluba Nikola Božić. Nikola je, kao naš predstavnik preuzeo mnoštvo nagrada za naš Klub, kao zasluga truda i rada naših članova, kako za E –Klub, tako i za distriktne aktivnosti tokom trajanja vanrednog stanja u Republici Srbiji.

Danilu želimo puno uspeha u radu u narednih godinu dana.